Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Informacje z tematu: Zebra Technologies publikowane w portalu dlahandlu.pl

older | 1 | (Page 2) | 3 | 4 | newer

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation zaprezentowała wielopłaszczyznowy skaner 1D/2D MP7000 dla sklepów spożywczych, sieci dyskontów i składów hurtowych. Urządzenie pozwala przyspieszyć pracę kas i zmniejszyć sklepowe kolejki.

  0 0

  ZXP 3 oferuje platformę druku dla kart podarunkowych i lojalnościowych.

  0 0

  Zebra Technologies wprowadziła nową drukarkę GC420, ktróra działa w trybie termotransferu, jak i w trybie termicznym oraz oferuje trzy sposoby łączności.

  0 0

  20 września 2012 w Warszawie firma Zebra Technologies zaprezentuje swój sprzęt i najnowsze rozwiązania podczas otwartej konferencji połączonej ze szkoleniem dla partnerów handlowych.

  0 0

  Mobilna drukarka etykiet QLn firmy Zebra Technologies zapewnia obsługę nowej technologii komunikacji bezprzewodowej - 802.11n gwarantując szybką reakcję na zmianę cen i wprowadzenie informacji o obniżkach.

  0 0

  Firma ZEBRA TECHNOLOGIES CORPORATION wprowadziła do sprzedaży SKANERSYMBOL DS7708 z pionowym imagerem 2D.

  0 0

  Skuteczne budowanie lojalności online sprzedawcy zawdzięczają możliwości zbierania danych dotyczących zachowań zakupowych klientów – od oglądania zakupionych produktów po informacje o tym, co klienci oglądali, ale nie kupili – i wykorzystania ich w celu zaprezentowania spersonalizowanych ofert. Tego rodzaju działania kształtują bardziej lojalnych klientów, którzy wydają więcej, gdyż oferuje się im produkty i usługi, które ich rzeczywiście interesują - uważa Mark Thomson, Director of Retail & Hospitality Solutions EMEA, Zebra Technologies.

  0 0

  W trakcie zbliżających się targów EuroCIS 2016 Zebra Technologies zaprezentuje rozwiązania, które ułatwiają łączenie sprzedaży tradycyjnej z internetową.

  0 0

  Badania agencji Forrester pokazują, że firmy zamierzają wykorzystywać Internet Rzeczy do śledzenia położenia (83 proc.), lokalizacji GPS (80 proc.), śledzenia zasobów (79 proc.David Stain, industry marketing manager z Zebra Technologies zauważa, że kody kreskowe i sensory można umieścić praktycznie na wszystkim m.in.na żywności, pojazdach czy paletach, co mogłoby przyczynić się do ograniczenia marnotrawstwa żywności.

  0 0

  Firma Zebra Technologies zaprezentowała wytrzymałe skanery z serii 3600. Nowe urządzenia charakteryzują się wysoką wytrzymałością, wydajnością skanowania i łatwością zarządzania. Przeznaczone są do eksploatacji w wymagających środowiskach przemysłowych, takich jak magazyny, centra dystrybucji, hale produkcyjne oraz detaliczne sklepy remontowo-budowlane.

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation, dostawca rozwiązań do identyfikacji, śledzenia oraz zarządzania zasobami i procesami, zapowiedziała nowe dotykowe komputer mobilne z serii TC5 – TC51 i TC56.

  0 0

  - Większość kupujących używa smartfonów w sklepach i wielu już nie wróci do sklepu, jeśli nie będą mogli znaleźć potrzebnych informacji. Dlatego warto zaoferować klientom lepsze środowisko robienia zakupów w sklepie - uważa Mark Thomson, Retail Industry Director EMEA, Zebra Technologies.

  0 0

  Zebra Technologies Corporation dostawca rozwiązań do identyfikacji, śledzenia oraz zarządzania zasobami i procesami, wprowadza Zebra SmartSense for Retail, rozwiązanie zapewniające widoczność zasobów, pełniejszy obraz prowadzonej sprzedaży detalicznej oraz lepszy wgląd w działalność.

  0 0

  W 2016 roku byliśmy świadkami postępów w takich dziedzinach, jak autonomiczne pojazdy, samouczenie się maszyn i sztuczna inteligencja, robotyka, liczby urządzeń podłączonych do Internetu i bezprzewodowych sieci 5G -  zauważa Piotr Klepczarek, Regional Director - Central Europe, Zebra Technologies.

  0 0

  Zebra Technologies Corporation przedstawiła podczas targów NRF 2017 ręczne skanery 2D serii DS2200 i DS8100. Firma zaprezentowała również dodatkowe rozwiązania, które pomagają detalistom zwiększyć produktywność i podnieść jakość obsługi klienta.

  0 0

  Niemal 70 proc. osób decyzyjnych w branży retail jest gotowe na przeprowadzanie zmian wymaganych do wprowadzenia Internetu Rzeczy, a 65 proc. planuje do 2021 r. zainwestować w technologie automatyzacji służące do zarządzania zapasami i zapewnienia zgodności w obszarze planogramu - wynika z badania firmy Zebra Technologies Corporation „2017 Retail Vision Study”.

  0 0

  Jeszcze nie tak dawno temu jedyną dopuszczalną przyczyną zwrotu towaru było stwierdzenie jego wady lub uszkodzenia. Liczba dokonywanych zwrotów lawinowo rosła tuż po świętach Bożego Narodzenia, gdy prezenty nie zawsze okazywały się trafione. Jednak w większości przypadków sklepy nieprzychylnie traktowały zwroty, starając się, aby cała procedura była możliwie jak najbardziej skomplikowana i uciążliwa dla klientów. Dziś podejście do zwrotów wygląda nieco inaczej. Do łask wróciła stara jak świat zasada, zgodnie z którą klient ma zawsze rację - mówi Mark Thomson, Director, Retail and Hospitality EMEA, Zebra Technologies.

  0 0

  Badanie Sapio Research w imieniu Zetes we współpracy z Zebra Technologies pokazało, w jaki sposób klienci reagują na usługi niespełniające ich oczekiwań oraz jak wyglądają te oczekiwania w stosunku do obsługi wielokanałowej.

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation zaprezentowała wielopłaszczyznowy skaner 1D/2D MP7000 dla sklepów spożywczych, sieci dyskontów i składów hurtowych. Urządzenie pozwala przyspieszyć pracę kas i zmniejszyć sklepowe kolejki.

  0 0

  Niemal 50 proc. firm wykorzystuje jedynie połowę potencjału w zakresie użytkowania danych z różnych źródeł, a zaledwie 5 proc. ze wszystkich przebadanych firm to przedsiębiorstwa w pełni „inteligentne”, które gromadzą wartościowe dane – wynika z badania Zebra Technologies Corporation.

older | 1 | (Page 2) | 3 | 4 | newer