Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


Channel Description:

Informacje z tematu: Zebra Technologies publikowane w portalu dlahandlu.pl

older | 1 | 2 | (Page 3) | 4 | newer

  0 0

  Większość kupujących millenialsów uważa, że jest lepiej skomunikowana z Internetem niż personel placówek handlowych – wynika z „Globalnego Badania Kupujących 2017” opublikowanego przez Zebra Technologies Corporation. Ze zgromadzonego materiału badawczego wynika, że o ile 44 proc. ankietowanych kupujących wciąż nie jest zadowolona z dostępności personelu oraz poziomu obsługi klienta w sklepie, o tyle ogólne zadowolenie klientów znacznie wzrosło od czasów pierwszego badania tego typu przeprowadzonego przed dekadą.

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation wprowadza nowe rozwiązania dla branży handlu detalicznego. Urządzenia mają zapewnić sprzedawcom detalicznym większą konkurencyjność, przyczynić się do poprawy doświadczenia klienta oraz usprawnić działalność placówek handlowych.

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation ogłosiła wyniki badania „Future of Fulfillment Vision Study” – globalnej analizy sposobu w jaki producenci, firmy transportowe i logistyczne oraz przedsiębiorstwa z sektora handlu detalicznego przygotowują się do zaspokojenia rosnących potrzeb tzw. ekonomii na żądanie. Badanie wykazało, że w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych konsumentów, 78 proc. firm logistycznych planuje do 2023 r. zaoferować dostawy tego samego dnia, zaś 40 proc. planuje do 2028 r. zaoferować dostawy w ciągu dwóch godzin. 87 proc. ankietowanych spodziewa się, że do 2028 r. zacznie realizować dostawy crowdsourcingowe lub korzystać z sieci kierowców, którzy zgłaszać się będą do realizacji konkretnego zamówienia.

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation przedstawiła wyniki badania Retail Transformation Study 2017, poświęconego obecnej sytuacji oraz perspektywom rynku handlu detalicznego w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). Badanie, przeprowadzone z IHL Group, odzwierciedla przemianę sektora detalicznego w miarę ewolucji modelu w kierunku lepszej obsługi konsumentów. IHL przewiduje coroczny wzrost sprzedaży detalicznej o trzy procent do 2021 r. napędzany przez zmianę w kierunku zwiększenia wolumenu sprzedaży e-commerce i wielokanałowej.

  0 0

  Ponad połowa (55 proc.) millenialsów przyznaje, że ogląda wystawy co najmniej pięć razy w miesiącu, nic nie kupując. Blisko połowa (46 proc.) ankietowanych konsumentów ogląda towary w sklepach, ale kupuje je w Internecie – 60 proc. zaznacza, że powodem takiego postępowania są dostępne online rabaty, wynika z raportu Zebra Technologies.

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation poinformowała, że supermarkety Spar w Holandii używają drukarek kart Zebra ZXP Series 3 do drukowania w czasie rzeczywistym kart z cenami artykułów spożywczych, wykorzystywanych w ekspozycjach sklepowych. Nowe rozwiązanie pozwala skrócić czas, który sieć Spar potrzebuje na przygotowanie promocji na artykuły spożywcze dla swoich placówek franczyzowych oraz klientów.

  0 0

  Model handlu detalicznego zmienia się, by lepiej dostosować usługi do potrzeb klientów - mówi Jacek Żurowski, dyrektor regionalny na Europę Centralną, Zebra Technologies.

  0 0

  Automatyzacja przynosi wiele korzyści dla sektora dostaw, transportu i logistyki. Jej rozwój oznacza, że pojawiają się nowe technologie i rozwiązania znacząco usprawniające procesy transportu towarów. Wraz z upowszechnianiem się koncepcji takich jak przemysłowy internet rzeczy (Industrial Internet of Things, IIoT) do użytku wchodzą automatyczne technologie, które znacząco optymalizują procesy rejestrowania i zarządzania danymi, co przekłada się na większą transparentność i produktywność oraz optymalizację kosztów. Wobec tych niewątpliwych korzyści pojawiają się jednak wątpliwości o los pracowników.

  0 0

  Badania agencji Forrester pokazują, że firmy zamierzają wykorzystywać Internet Rzeczy do śledzenia położenia (83 proc.), lokalizacji GPS (80 proc.), śledzenia zasobów (79 proc.David Stain, industry marketing manager z Zebra Technologies zauważa, że kody kreskowe i sensory można umieścić praktycznie na wszystkim m.in.na żywności, pojazdach czy paletach, co mogłoby przyczynić się do ograniczenia marnotrawstwa żywności.

  0 0

  Firma Zebra Technologies zaprezentowała wytrzymałe skanery z serii 3600. Nowe urządzenia charakteryzują się wysoką wytrzymałością, wydajnością skanowania i łatwością zarządzania. Przeznaczone są do eksploatacji w wymagających środowiskach przemysłowych, takich jak magazyny, centra dystrybucji, hale produkcyjne oraz detaliczne sklepy remontowo-budowlane.

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation, dostawca rozwiązań do identyfikacji, śledzenia oraz zarządzania zasobami i procesami, zapowiedziała nowe dotykowe komputer mobilne z serii TC5 – TC51 i TC56.

  0 0

  - Większość kupujących używa smartfonów w sklepach i wielu już nie wróci do sklepu, jeśli nie będą mogli znaleźć potrzebnych informacji. Dlatego warto zaoferować klientom lepsze środowisko robienia zakupów w sklepie - uważa Mark Thomson, Retail Industry Director EMEA, Zebra Technologies.

  0 0

  Zebra Technologies Corporation dostawca rozwiązań do identyfikacji, śledzenia oraz zarządzania zasobami i procesami, wprowadza Zebra SmartSense for Retail, rozwiązanie zapewniające widoczność zasobów, pełniejszy obraz prowadzonej sprzedaży detalicznej oraz lepszy wgląd w działalność.

  0 0

  W 2016 roku byliśmy świadkami postępów w takich dziedzinach, jak autonomiczne pojazdy, samouczenie się maszyn i sztuczna inteligencja, robotyka, liczby urządzeń podłączonych do Internetu i bezprzewodowych sieci 5G -  zauważa Piotr Klepczarek, Regional Director - Central Europe, Zebra Technologies.

  0 0

  Zebra Technologies Corporation przedstawiła podczas targów NRF 2017 ręczne skanery 2D serii DS2200 i DS8100. Firma zaprezentowała również dodatkowe rozwiązania, które pomagają detalistom zwiększyć produktywność i podnieść jakość obsługi klienta.

  0 0

  Niemal 70 proc. osób decyzyjnych w branży retail jest gotowe na przeprowadzanie zmian wymaganych do wprowadzenia Internetu Rzeczy, a 65 proc. planuje do 2021 r. zainwestować w technologie automatyzacji służące do zarządzania zapasami i zapewnienia zgodności w obszarze planogramu - wynika z badania firmy Zebra Technologies Corporation „2017 Retail Vision Study”.

  0 0

  Jeszcze nie tak dawno temu jedyną dopuszczalną przyczyną zwrotu towaru było stwierdzenie jego wady lub uszkodzenia. Liczba dokonywanych zwrotów lawinowo rosła tuż po świętach Bożego Narodzenia, gdy prezenty nie zawsze okazywały się trafione. Jednak w większości przypadków sklepy nieprzychylnie traktowały zwroty, starając się, aby cała procedura była możliwie jak najbardziej skomplikowana i uciążliwa dla klientów. Dziś podejście do zwrotów wygląda nieco inaczej. Do łask wróciła stara jak świat zasada, zgodnie z którą klient ma zawsze rację - mówi Mark Thomson, Director, Retail and Hospitality EMEA, Zebra Technologies.

  0 0

  Badanie Sapio Research w imieniu Zetes we współpracy z Zebra Technologies pokazało, w jaki sposób klienci reagują na usługi niespełniające ich oczekiwań oraz jak wyglądają te oczekiwania w stosunku do obsługi wielokanałowej.

  0 0

  Firma Zebra Technologies Corporation zaprezentowała wielopłaszczyznowy skaner 1D/2D MP7000 dla sklepów spożywczych, sieci dyskontów i składów hurtowych. Urządzenie pozwala przyspieszyć pracę kas i zmniejszyć sklepowe kolejki.

  0 0

  Niemal 50 proc. firm wykorzystuje jedynie połowę potencjału w zakresie użytkowania danych z różnych źródeł, a zaledwie 5 proc. ze wszystkich przebadanych firm to przedsiębiorstwa w pełni „inteligentne”, które gromadzą wartościowe dane – wynika z badania Zebra Technologies Corporation.

older | 1 | 2 | (Page 3) | 4 | newer